Föremål som liknar väggpendyl
7104 Väggpendyl
Rokokostil. Höjd: 60 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 13 maj 2024
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
8012 Väggpendyl
omkring sekelskiftet 1900, Ek. Höjd: 100 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 april 2024
7381 Väggpendyl
gustaviansk stil, förgylld. Höjd: 68 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 25 mars 2024
6196 Väggpendyl
Karl Olson, Carlstad. Höjd: 58 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024
8250 Väggpendyl
Metall, Rokokostil. Höjd: 80 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 12 februari 2024
6369 Väggpendyl
Gustaviansk stil. Höjd: 102 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 januari 2024
6171 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 90 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 29 januari 2024
5286 Väggpendyl
Rokokostil, batteridrivet urverk. Höjd: 55 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 22 januari 2024